Bunda Beretta Tri-active, zelená&oranžová

Nové

Lovecká bunda

Více informací

Skladem

5 590,00 Kč s DPH

Více informací

Pánská lovecká bunda Tri Active WP ve dvou vrstvách, s BWB EVO-Beretta nepromokavou prodyšnou membránou, podlepenými švy a prodyšnou podšívkou ze síťoviny.

Tri-activ WP bunda je speciálně koncipována pro aktivní lov. Lehký a voděodolný, vyroben z mikrovlákna s BWB EVO-Beretta Waterproof.
Prodyšná membrána přilepená k povrchovému materiálu . Všechny švy jsou podlepeny, aby byla zajištěna plná ochrana před živly. Bunda má napínací nepromokavé panely v klíčových oblastech, které zvyšují svobodu pohybu a lehké protahovací vložky pro lepší ochranu. Je opatřena prodyšnou podšívkou ze síťoviny, která napomáhá odvodem vlhka udržovat tělo v suchu. V extrémně chladném počasí lze bundu kombinovat s oděvy BIS - Beretta Interactive System.Funkce:

BIS 3 - Interaktivní systém Beretta Interactive System 3. vrstva (Vnější vrstva).
Nouzová kapuce v límci.
Přední zip YKK s ochrannou klapkou a knoflíky.
Kapsa na vysílačku s otvorem pro anténu.
Dvě přední kapsy na zip.
Rameno s raglánovým střihem, protahování nepromokavých vložek a předformovaných rukávů pro maximální volnost pohybu.
Gumové zakončení Beretta logo na levém rukávu.
Protiskluzové vložky na předloktí.
Manžeta s regulací na suchý zip.
Zadní kapsa s nepromokavou podšívkou
Protiskluzová vložka v zadní části.
Beretta hands free ramenní popruh pro nošení bundy jako batohu.
Dvě vnitřní kapsy: jedna se suchým zipem a druhá se zapínáním na zip.
Vnitřní regulace stahovací šňůry dole.


Aktivní lovecká linka

Aktivní segment shromažďuje všechny oděvy, které byly vyvinuty pro vycházkové lovy, a to jak pro lov zajíců, tak pro pernatou zvěř -Upland a pro stopování-Big Game. Všechny produkty v segmentu ACTIVE zajišťují maximální ochranu během lovu a jsou vhodné pro dlouhé procházky v lese nebo na poli. Bundy, vesty a kalhoty jsou navrženy tak, aby zaručovaly snadný přístup k kapsám, patrontaškám a poskytovaly jim maximální pohodlí. Řada Active zahrnuje oděvy, které se mohou přizpůsobit několika různým klimatickým podmínkám, protože je lze kombinovat s interaktivním systémem BIS-Beretta Interactive, inovativním oblečením, které se v případě intenzivních chladných podmínek může stát dokonalou druhou vrstvou pod oděvy vhodnými pro nejmenší podnebí a udržuje optimální tělesnou teplotu. Všechny oděvy v segmentu Aktivní jsou vodoodpudivé a / nebo nepromokavé, prodyšné, lehké a tiché.
Materiál: 100%Polyester