Zobrazit větší

Benelli 828U LH Black, 12/76, 28"/71cm

A0488000

Nové

lovecká broková kozlice pro leváky

Více informací

Skladem 1-5 ks

75 000,00 Kč s DPH

Parametry

Ráže 12/76
Délka hl. 71 cm

Více informací

„828“ je číslo, které identifikuje historické město Urbino v seznamu světového dědictví UNESCO. Model 828 U kombinuje umění minulosti s technologií budoucnosti.
Elegance černé verze umocňuje sladění povrchu lůžka závěrua hlavňového svazku. Zdrsnění povrchu nad lučíkem plynule navazuje motivem rybích šupin na stejně zdrsněnou úchopovou část pažby.
Pažbení kozlice je díky Progressive Comfort společnosti Benelli je velmi uživatelsky příjemné i díky užití polyuretanové lícnice . Lehkost, pohodlí, stabilita a všestrannost se v modelu 828 U sloučila v dokonalou harmonii .

Srdcem modelu 828U je uzamykací deska Lock Plate z tvrzené oceli. Tento jednoduchý, ale důmyslný design zaručuje robustní, spolehlivé uzamykání a eliminuje mechanické namáhání na čepech lůžkového závěru . Spojením tohoto vyspělého uzamykacího systému s hliníkovým( model Sport je celoocelový) lůžkem závěru se Benelli podařilo vytvořit brokovnici O&U, která váží méně než 3 kg, ale je také extrémně robustní a dokonale vyvážená.
Dalším klíčovým rysem modelu 828 U je jeho rychlá, přesná, kompaktní, praktická, spolehlivá a snadno odnimatelná spouštěcí jednotka.
Benelli 828 U znamená pohodlí a maximální přesnost.

Technické parametry :
Ráže : 12/76mm
délka hlavně: 76cm
hmotnost: 2980g( 71cm hlaveň)
pojistka : s voličem spouště -manuální
záměrní lišta carbon ,ventilovaná šíře 10mm
Obsah balení :
polymerový kufr s elegantním kostkovaným polstrem, příslušenství(choke, sada podložek na změnu lomení pažby )