Benelli 828U Sport, 12/76, 30"/76cm

A0478700

Nové

sportovní verze brokové kozlice

Více informací

Tento produkt již není na skladě

99 900,00 Kč s DPH

Parametry

Ráže 12/76
Délka hl. 71 cm

Více informací

„828“ je číslo, které identifikuje historické město Urbino v seznamu světového dědictví UNESCO. Model 828 U kombinuje umění minulosti s technologií budoucnosti.
Elegance černé verze modelu 828 U je vyjádřena elegantními liniemi tmavého lůžkového závěru, který zvyšuje sportovní charakter brokovnice a vytváří dokonalou souhru a celistvost spojení hlavňového svazku a tělem baskule. Pažbení kozlice je díky Progressive Comfort společnosti Benelli je velmi uživatelsky příjemné i díky užití polyuretanové lícnice . Lehkost, pohodlí, stabilita a všestrannost se v modelu 828 U sloučila v dokonalou harmonii .

Srdcem modelu 828U je uzamykací deska Lock Plate z tvrzené oceli. Tento jednoduchý, ale důmyslný design zaručuje robustní, spolehlivé uzamykání a eliminuje mechanické namáhání na čepech lůžkového závěru . Spojením tohoto vyspělého uzamykacího systému s hliníkovým( model Sport je celoocelový) lůžkem závěru se Benelli podařilo vytvořit brokovnici O&U, která váží méně než 3 kg, ale je také extrémně robustní a dokonale vyvážená.
Dalším klíčovým rysem modelu 828 U je jeho rychlá, přesná, kompaktní, praktická, spolehlivá a snadno odnimatelná spouštěcí jednotka.
Benelli 828 U znamená pohodlí a maximální přesnost.

Technické parametry :
Ráže : 12/76mm
délka hlavně: 76cm
hmotnost: 3650g
pojistka : s voličem spouště -manuální
záměrní lišta carbon ,ventilovaná šíře 10mm
Obsah balení :
polymerový kufr s elegantním kostkovanýM polstrem, příslušenství(choke, sada podložek na změnu lomení pažby, 4x ocelové závaží )