Thermo - DALI S 246

78

Nové

termovize Dali S 246

Více informací

Tento produkt již není na skladě

50 990,00 Kč s DPH

Více informací

Po úspěchu termovize DALI S240 ve verzi 25mm příchází na Český a Slovenský trh i nejvyšší verze DALI S246 s 35 mm čočkou. DALI tímto nabízí verze pro všechny 3 kategorie: základní, střední a nejvyšší.Dali S246 se hodí pro všechny kategorie použití, jak lovectví a myslivost, tak i ochranu osob a majetku. Jedná se o nejvyšší model pro myslivost a ochranu od značky DALI. Stejně jako na ostatní dva modely, tak i na model S246 se vztahuje záruka za nejvyšší kvalitu od DALI.K dispozici je verze s rozlišením 384x288 px, 60 Hz frekvencí obnovy a s Germaniovou čočkou o průměru 35mm. DALI tímto průměrem čočky vévodí ve své třídě monokulárních termovizí. Tento nadstandardní průměr čočky zaručuje nejkvalitnější možné pozorování a detekci zvěře.Kromě čočky DALI vyniká svou rychlou obnovovací frekvencí 60 Hz, což je v porovnání s některými USA modely (9 Hz) opravdu slušný výkon. Obnovovací frekvence 60 Hz při technologii NTSC umožňuje plynulý pohled při obeznámení se s prostředím.Detekce až 1 600 m.Obnovovací frekvence až 60 Hz NTSC. > Naprosto ostrý obraz i při pohybu.
Automatické/manuální vypínání. > Úspora energie.
Manuální korekce jasu obrazu. > Displej vás neoslní.
Rozměry 180 x 70 x 70 mm. > Kompaktní rozměry, termovize perfektně padne do ruky.
Hmotnost 490g. > Můžete ji nosit i v kapse.
USB připojení a nabíjení. > Termovizi nabijete klasickou nabíječkou na mobil, nebo powerbankou.
Polarita bílá teplá/černá teplá/červená teplá. > Vyberte si zobrazení, které Vám nejvíce vyhovuje prodetekci, nebo rozpoznání objektu.).
Rozlišení jádra 384x288 > Krásně vykreslený obraz
Integrovaný akumulátor 3000mAh > Výdrž až 6 hodin provozu
Ochrana standardu IP66 > Vydrží déšť i mráz
Součástí balení: Termovize, poutko na krk, poutko na ruku, krytka čočky, propojovací USB kabel, nabíječka, propojovací video kabel, manuál v češtině, ochranný obal