Benelli SuperNOVA Tactical,Telescop, cal.12/47cm Slug

A0234900

Nové

opakovací brokovnice-pumpa

Více informací

Skladem 1-5 ks

26 190,00 Kč s DPH

Více informací

Benelli Supernova je praktická zbraň, která se vyznačuje vysokou odolností a rychlostí ovladání . Pro lovce, který miluje přírodu i pro sportovního střelce. Pouzdro závěru vyrobeno z kvalitního technopolymeru, který zaručuje maximální odolnost vůči vysokým i nízkým teplotám.Za všech extrémních podmínek je úchop zbraně příjemný .To byl jeden z hlavních důvodů, proč u zbraně této kategorie výrobce neužil kov na exponovaných místech.
Supernova představuje nepokrokovější řešení opakovací brokové opakovačky. Rotační systém uzamčení nábojové komory je synonymem značky Benelli již delší dobu a sklízí vavříny i u ostatních druhů zbraní, které tato firma nabízí. Použití této technologie mimo jiné umožňuje použití nejvýkonnějších nábojů s délkou 89mm( supermagnum ..odtud změna původního označení Nova na Supernova)
Teleskopická pažba je nastavitelná v 5ti polohách , rychle a bez nástrojů.Celková délka se tak může pohybovat mezi 92-126cm. Pistolová rukojeť u vybraných modelů umocňuje jistý úchop .Tyto varianty označené jako TACTICAL jsou vybavené nastavitelnými mířidly typu ghost ring a weaver lištou
Technické parametry:
ráže : 12 /89mm
délka hlavně : 47cm
délka zbraně : až 126cm
hmotnost zbraně: 3,400g
mířidla : ghost ring